Jedinečný fenomén automobilového průmyslu: H-faktor

Nepřehlédnutelné úspěchy značky Hyundai u nás i ve světě rozhodně nejsou náhodné, jak by možná mohlo někoho napadnout, ale můžeme je s klidným svědomím připsat zcela novému fenoménu, který nemá ve světě automobilismu srovnatelnou obdobu: H-faktoru. Jedná se o natolik unikátní záležitost, že je namístě podrobnější vysvětlení.

H-faktor

...to je prvotřídní kvalita, strhující design, ušlechtilé materiály a bohatá moderní výbava.

H-faktor a závodní divize Hyundai N


Jedním z pilířů H-faktoru je závodní divize Hyundai N. Nejenže poskytuje to nejnovější a nejlepší z umu našich inženýrů pro dosažení co nejvyšších výkonů na závodních tratích, ale současně zajišťuje, že získané poznatky v oblasti jízdních vlastností, pohonných jednotek nebo nejnovějších materiálů se přenášejí do sériové výroby. Z jejich výhod a přínosu se tak mohou těšit všichni řidiči vozů Hyundai.

Zjistit více

H-faktor a PRÉMIOVÁ VÝBAVA

Vlastní návrhy a produkce veškerých dílků i dílů a doplňků, stejně jako prvotřídní elektronika vyvíjená a vyráběná v rámci koncernu, umožňuje společnosti Hyundai zajistit pro své zákazníky vždy prémiovou výbavu již v základu nebo za mimořádně příznivou cenu, která je díky tomu vždy nižší než u konkurence. Proto může Hyundai garantovat svým zákazníkům H-faktor i v této oblasti.

Galerie
Zjistit více

H-faktor a BEZPEČNOST

Všechny vozy Hyundai vynikají mimořádnou úrovní bezpečnosti. Je tomu tak díky výjimečnému důrazu výrobce na kvalitu od karoserie až po ten nejmenší šroubek, která je stále prověřována a testována podle nejvyšších mezinárodních standardů, stejně jako veškerá bezpečnostní kritéria. Důležitou roli hrají i zde unikátní materiály s vysokou pevností a originální technická řešení či jedinečné technologie. To vše představuje H-faktor v oblasti bezpečnosti.

Galerie
Zjistit více

H-faktor a KVALITA

Kvalita, jako nejdůležitější hodnota zejména v oblasti automobilové výroby, představuje absolutní prioritu společnosti Hyundai. Proto se velká část výzkumu zaměřuje právě na ni, což – spolu s neustálou a důslednou kontrolou podle nejpřísnějších kritérií – vede k nadstandardním výsledkům, kterým říkáme H-faktor. V praxi se H-faktor odráží například v 5leté záruce bez omezení najetých km.

Galerie
Zjistit více

H-faktor jako HODNOTA

Díky mimořádné kvalitě všech součástí a součástek i montážního procesu, celosvětové síti poboček a také maximální orientaci na zákazníka, která se odráží mj. ve snadnějších způsobech financování, garantuje Hyundai svým zákazníkům vždy tu nejvyšší hodnotu za neobyčejně výhodnou cenu. To je H-faktor v hodnotě vozů Hyundai, který jim navíc zajišťuje vysokou úroveň i po letech provozu.

Galerie
Zjistit více

H-faktor a TECHNOLOGIE

Hyundai věnuje velkou pozornost vývoji a výzkumu ve svých vlastních vědeckých centrech. Vznikají tak originální a často unikátní technologie, technická řešení, nové materiály apod. Díky špičkové úrovni tohoto mnohdy unikátního výzkumu a vývoje stojí Hyundai na čele v oblasti automobilového průmyslu a může svým zákazníkům nabídnout H-faktor, tedy víc než jiní.

Galerie
Zjistit více

H-faktor a NEDOSTIŽNÉ SLUŽBY

Tým našich vstřícných, důkladně proškolených servisních pracovníků díky nejmodernějším diagnostickým metodám poskytuje služby na nejvyšší úrovni. Široká nabídka doplňkových komponentů umožňuje zákazníkům Hyundai vybrat si vůz šitý na míru. H-faktor představuje i vysokou úroveň všech doplňkových služeb, ať už se jedná o výhodné způsoby financování, bezkonkurenční Hyundai pojištění, bezplatné aktualizace mapových podkladů po dobu záruky či Program permanentní mobility, který Vám díky náhradnímu vozidlu zaručí plnou mobilitu i v případě nepojízdnosti Vašeho vozu.

Galerie
Zjistit více
Menu